Merchandiser/ -ka biżuterii/ Dekorator/ -ka Wrocław Psie Pole, Śródmieście, Oleśnica, Ligota

Data: 20 kwi 2024

Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie, PL, 50-001

Firma: beeline Group

beeline jest jedną z największych międzynarodowych firm zajmujących się sprzedażą modnej biżuterii i dodatków. Akcesoria naszych marek SIX, I AM, TOSH i wielu innych oferujemy w sprzedaży w supermarketach, drogeriach i sklepach odzieżowych.
Współpraca międzynarodowa nie ma dla nas granic. Pracujemy cyfrowo i elastycznie, zdalnie lub na miejscu. Ciągle się rozwijamy!

Firma beeline została założona w 1990 roku w Kolonii. Jesteśmy młodzi duchem i na wszystkich poziomach organizacji znamy się po imieniu. Praca sprawia nam radość, uwielbiamy naszego ducha zespołowego i charakteryzującą nas różnorodność.

Brzmi dobrze? Nasza elastyczność & Twoja pasja?

w niepełnym wymiarze etatu -  24 godzin tygodniowo

Kliknij i zobacz jak pracujemy!

Twoje zadania:

  • przeprowadzanie serwisów zgodnie ze standardami beeline w podległych punktach sprzedaży (Wrocław Śródmieście i Psie Pole)
  • dbanie o prawidłową prezentację produktów oraz o czysty i schludny wygląd ekspozycji
  • codzienna praca z urządzeniem mobilnym (zarządzanie zapasami, przeprowadzanie inwentaryzacji, przygotowywanie wyprzedaży)
  • budowanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi
  • podejmowanie działań mających realny wpływ na wyniki sprzedaży
  • utrzymywanie regularnego kontaktu z przełożonym w celu przekazywania bieżących informacji

Twój profil:

Jesteś osobą o pogodnym usposobieniu, lubisz pracować wśród ludzi a także posiadasz zmysł estetyczny. Czujesz się pewnie w obsłudze urządzeń mobilnych a aktywność fizyczna podczas wykonywania pracy nie sprawia Ci dyskomfortu.

Jeśli cechuje cię Także:

  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • umiejętność zarządzania czasem
  • samodzielność i uczciwość

oraz posiadasz prawo jazdy i samochód osobowy, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji!

W ZWIĄZKU Z PRACĄ MOBILNĄ NA ROZLEGŁYM TERENIE - POSIADANIE SAMOCHODU JEST WARUNKIEM KONIECZNYM !

Oferujemy:

  • niepełny wymiar etatu - ok. 24h tygodniowo (plus ewentualne godziny nadliczbowe)
  • pracę w międzynarodowej firmie
  • interesujący zakres obowiązków
  • szkolenie stanowiskowe
  • elastyczne godziny pracy i wolne weekendy
  • rozliczenie kilometrówki - 1.15gr/km
  • czas dojazdów jest wliczany do czasu pracy
  • atrakcyjne benefity
  • nie musisz posiadać doświadczenia - wszystkiego nauczysz się u nas!

Our spirit makes the difference.
Poznajmy się bliżej - beeline i Ty? Cieszymy się na spotkanie z Tobą!

Marki:

Kontakt:

Joanna Majcherkiewicz