Area Manager (f/m/d) - województwo Wielkopolskie, Lubuskie, Zachodniopomorskie

Data: 2022-09-01

Lokalizacja: Poznań, Wielkopolskie, PL, 61-721

Firma: beeline Group

Poszukujesz pracy, w której będziesz mógł być w ruchu? W okolicy, ktorą znasz jak własną kieszeń. W firmie, która ceni sobie duch zespołowy, równe szanse oraz odpowiedzialność.
W takim razie to stanowisko jest w sam raz dla Ciebie!

Miejsce pracy: województwo Wielkopolskie, Lubuskie, Zachodniopomorskie

Partnerzy biznesowi z sektora Drugstore, Fashion & Food.

Zespół > 17 pracowników

Główne zadania:

  • Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem w podległym regionie (m.in. szkolenie i rozwój pracowników, talent management, planowanie czasu pracy podległego zespołu i kontrolowanie godzin nadliczbowych)
  • Regularna kontrola punktów sprzedaży
  • Dbanie o pozytywne relacje z partnerami biznesowymi beeline
  • Określanie celów i planów sprzedaży dla podległego regionu oraz monitorowanie ich realizacji
  • Planowanie budżetu i realizacja założonych KPI
  • Utrzymywanie wysokich standardów firmy w zakresie obsługi punktów sprzedaży oraz Visual Merchandisingu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie biznesu na poziomie licencjatu
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w sprzedaży detalicznej/ branży modowej/ dystrybucji B2B
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • Wiedza i praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zapasami, budżetem/ sprzedażą oraz P&L
  • Doświadczenie w pracy w dynamicznym i złożonym środowisku międzynarodowym - również w strukturze rozproszonej
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz otwartość na zmiany i elastyczność
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i doświadczenie w zakresie analizy raportów finansowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Interesującą i samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz szeroki pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna, fundusz socjalny i program MyBenefit
  • Samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego

OUR SPIRIT MAKES THE DIFFERENCE!

beeline jest jedną z największych międzynarodowych firm oferujących biżuterię. Naszą wizją są modne dodatki w atrakcyjnych cenach. Od 1990 roku realizujemy ją z sukcesem poprzez nasze trzy marki SIX, I AM, TOSH.  Założony w Kolonii, beeline jest obecny w 44 krajach na całym świecie. Nie czekaj. Wyślij nam swoją aplikację, chętnie z uwzględnieniem Twoich oczekiwań finansowych oraz możliwej daty rozpoczęcia pracy.

MARKI:

KONTAKT:

Iva Matousova