Asystent/ka biura (stacjonarnie)

Data: 25 kwi 2024

Lokalizacja: Łódź, Łódzkie, PL, 90-403

Firma: beeline Group

beeline jest jedną z największych międzynarodowych firm zajmujących się sprzedażą modnej biżuterii i dodatków. Akcesoria naszych marek SIX, I AM, TOSH i wielu innych oferujemy w sprzedaży w supermarketach, drogeriach i sklepach odzieżowych.
Współpraca międzynarodowa nie ma dla nas granic. Pracujemy cyfrowo i elastycznie, zdalnie lub na miejscu. Ciagle się rozwijamy!

Firma beeline została założona w 1990 roku w Kolonii. Jesteśmy młodzi duchem i na wszystkich poziomach organizacji znamy się po imieniu. Praca sprawia nam radość, uwielbiamy naszego ducha zespołowego i charakteryzującą nas różnorodność.

Brzmi dobrze? Nasza elastyczność & Twoja pasja?

w niepełnym wymiarze etatu -  20 godzin tygodniowo

Twoje zadania:

  • Wsparcie managerów regionalnych: koordynowanie inicjatyw, organizowanie spotkań i podróży służbowych

  • Przygotowywanie prezentacji, raportów, zestawień

  • Pomoc przy działaniach związanych z rozszerzaniem sieci partnerów i sklepów

  • Koordynowanie poczty przychodzącej i wychodzącej oraz obiegu dokumentów w firmie

  • Przygotowywanie tłumaczeń ENG - PL dla innych działów

  • Administracja sprzętem Managerów: telefony służbowe, samochody służbowe, karty paliwowe

  • Wsparcie działu finansów w sprawach cyklicznych płatności oraz dbanie o wyposażenie biura

  • Wsparcie działu HR oraz działu IT w komunikacji z pracownikami

  • Wsparcie innych działów w tłumaczeniach ENG - PL

Twój profil:

  • jesteś osobą o pozytywnym nastawieniu
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie minimum B2
  • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • jesteś odpowiedzialny/na i do pracy podchodzisz z pełnym zaangażowaniem
  • biegle posługujesz się programami z pakietu MS Office
  • potrafisz pracować samodzielnie i posiadasz umiejętność zarządzania czasem

Oferujemy:

  • niepełny wymiar etatu - 20 h tygodniowo
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • interesujący zakres obowiązków
  • przyjazne i komfortowe środowisko pracy w życzliwym zespole profesjonalistów
  • wolne weekendy
  • atrakcyjne benefity

Our spirit makes the difference.
Poznajmy się bliżej - beeline i Ty? Cieszymy się na spotkanie z Tobą!

Marki:

Kontakt:

Joanna Majcherkiewicz